Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebooku

Forum dotyczące polityki na łódzkim podwórku. Dyskusja o radzie miejskiej, sejmiku, wyborach itd.

Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebooku

Postprzez Kasia » 04 Mar 2011, 16:16

Jak w temacie. Kibice Widzewa w odwecie za brak pozytywnych efektów rozmów pomiędzy klubem, a miastem wygłaszają swoje niezadowolenie na koncie Pani Prezydent na portalu społecznościowym Facebook. Oczywiście nie są to pozytywne wypowiedzi :o
Kasia wita wszystkich :)
Kasia
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 Lut 2011, 21:39
Miejscowość: Koluszki - Łódź!





Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez Admin_OcenLodz » 04 Mar 2011, 16:22

Patrząc na ten post zastanawiałem się chwile, czy jest on w odpowiednim miejscu, ale chyba tak:) W końcu Pani Prezydent jest politykiem i sprawa dotyczy Jej osoby:)
Wyczytałem w necie, że na koncie społecznościowym została od razu zablokowana możliwość dodawania komentarzy:) Fani Widzewa od razu przenieśli się na profil partii PO :)
Nie oceniam, nie krytykuję, ale sytuacja PO pogarsza się w Łodzi. Nie wiem jak procentowo rozkłada się liczebność kibiców Widzewa i Łódzkiego Klubu Sportowego w Łodzi, ale na pewno spora część kibiców Widzewa może rozliczyć Panią Prezydent z Jej działalności w wyborach:)
No nic, szkoda, że jak zwykle w Łodzi ze wszystkim są problemy:(
Administrator też człowiek.
Awatar użytkownika
Admin_OcenLodz
Administrator
 
Posty: 364
Rejestracja: 05 Lut 2011, 00:44
Miejscowość: Łódź

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez grand » 05 Mar 2011, 00:05

Powiem szczerze za kropą nie przepadałem ale Pani prezydent Łodzi to nie jest odpowiednia osoba na to stanowisko .
Nic się nie dzieje , nic kompletnie nie robi zwalnia prezesa mpk bodajże bo chce pewnie swoich ludzi posadzić , sądzę że szybko spadnie z stołka. Zamiast bronić szkoły by istniały te je zamykają.
grand
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 Mar 2011, 14:16

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez Admin_OcenLodz » 06 Mar 2011, 11:48

No zobaczymy jak sobie poradzi. Jak na razie katastrofa.
Administrator też człowiek.
Awatar użytkownika
Admin_OcenLodz
Administrator
 
Posty: 364
Rejestracja: 05 Lut 2011, 00:44
Miejscowość: Łódź

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez Sofia » 07 Mar 2011, 14:40

Tego miasta po prostu nie stać na stadiony! Najpierw niech odnowią Piotrkowską a potem niech myślą o stadionach.
Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
Sofia
 
Posty: 54
Rejestracja: 07 Mar 2011, 14:37

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez Jackson » 14 Mar 2011, 13:09

Kiedy będą stadiony, będzie wyższy poziom piłkarski, kiedy będzie poziom piłkarski, będą kibice, będą kibice z zewnątrz Łodzi. Oni często trafiają na Piotrkowską, która będzie sama na siebie zarabiać. Ja również popieram stadiony dla Łodzi. Nie jeden a DWA!
Bez tego nic się nie ruszy w Łódzkiej piłce.
Ja nie pisałem na profilu Pani Prezydent, ale nie dziwię się kibicom, że walczą o to co im/ich klubom się należy.
Jackson
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Mar 2011, 12:59

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez anka » 14 Mar 2011, 14:48

Jackson, myślę, że masz sporo racji, ale Twój łańcuch przyczynowo - skutkowy powinien się zaczynać od orlików. I(tak sądzę) Łódź ma ich coraz więcej i to są orliki z prawdziwego zdarzenia - co mnie bardzo cieszy :)
Awatar użytkownika
anka
 
Posty: 138
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:19
Miejscowość: Łódź, Bałuty :)

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez Kasia » 14 Mar 2011, 14:56

Hehehe spoko, orliki. Po tym co mówili w mediach to i tak były one robione tylko po to, żeby robić na nich wały;]
Kasia wita wszystkich :)
Kasia
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 Lut 2011, 21:39
Miejscowość: Koluszki - Łódź!

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez anka » 14 Mar 2011, 20:21

Kasia czy naprawdę myślisz, że ogromne nakłady finansowe, mnóstwo zawracania głowy - bo żeby zaprojektować, zbudować orlik trzeba mieć uprawnienia budowlane drogowe są tylko po to żeby robić "wałki". Moim zdaniem nie masz racji. Możliwe, że gdzieś tam ktoś wykorzystał kapitał, dofinansowania, ale idea jest słuszna i powinniśmy się cieszyć, że coś się dzieje, konsekwentnie, wykonanie jest na wysokim poziomie, a nie tylko narzekać :roll:
Awatar użytkownika
anka
 
Posty: 138
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:19
Miejscowość: Łódź, Bałuty :)

Re: Kibice Widzewa komentują profil Pani Prezydent na Facebo

Postprzez Kasia » 14 Mar 2011, 21:06

Na pewno wiele dobrego się dzięki temu stało. Ale wałki były są i będą - a społeczeństwo cholera bierze jak się o tym co chwilę słyszy. Czytałam również artykuł, w którym wykonaniu Orlików nie było chwalone, a wręcz zostały nazwane fuszerką. Dzieciaki zweryfikują poziom wykonania.
Kasia wita wszystkich :)
Kasia
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 Lut 2011, 21:39
Miejscowość: Koluszki - Łódź!

Następna

Wróć do Polityka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron