DJ na wesele

Pogaduchy o wszystkim i o niczym.

DJ na wesele

Postprzez LubieAzje » 02 Lip 2019, 10:38

Właśnie stoimy przed dość trudnym wyborem. Trzeba będzie się zdecydować na jakąś oprawę muzyczna naszego wesela. Oczywiście walka rozgrywa się między dwoma opcjami czyli DJem i zespołem muzycznym. Nie ukrywam, że zależy nam trochę na obcięciu kosztów więc szukamy najlepszego stosunku ceny do jakości usługi. Przeglądaliśmy co prawda oferty jakichś zespołów muzycznych jednak ceny są zaporowe. Mówię tutaj o grupie kilku osobowej, grającej na własnych instrumentach. Jeszcze znaleźć taką grajacą ciekawy repertuar jest niezwykle ciężko z tego co czytałem w sieci. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku DJa bo może on zagrać praktycznie wszystko czego sobie zapragniemy. Pytanie jakie mi się nasuwa to gdzie szukać ofert, do tej pory udało mi się namierzyć jedynie ten serwis - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzy ... e,54/lodz/ Wstępnie jesteśmy zdecydowanie na DJ Darkee z akompaniamentem saksofonu. Może ktoś z forumowiczów korzystał z ich usług i wypowie się coś wiecej? Dzięki
LubieAzje
 
Posty: 23
Rejestracja: 08 Gru 2015, 20:22





Re: DJ na wesele

Postprzez Darius » 03 Lip 2019, 12:55

Ja jestem tradycjonalistą i wybrałbym zespół muzyczny. ;)
Darius
 
Posty: 33
Rejestracja: 01 Paź 2015, 11:29

Re: DJ na wesele

Postprzez polskacebula » 03 Sty 2020, 14:15

Ja też wybrałbym zespół muzyczny. :)
polskacebula
 
Posty: 25
Rejestracja: 25 Lis 2015, 15:57


Wróć do Pogaduchy o wszystkim i o niczym

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron