Fotografia architektury i Wnętrz

Działki w powiecie łódzkim: Albalen, Ariadna, Aster, Azalia, Bankowiec, Błaszczyka, BRT, Brus, Brzezina, Brzoskwinia, Budowlani, Chemik, Ciżemka, Czeremcha, Dalia, Dąbrowa, Dąbrowskiego, Delta, Demeter, Dubois, Elektromontaż, Elektron, Elester, Energetyk, Fonika, Forsycja, Głowackiego, Harnama, Jarzębina, Jaśmin, Karolew, Kolejarz Olechów, Kolejarz Polesie, Kolejarz Stoki, Konopnickiej, Konwalia Pod Dębem, Kościuszki, Krokus, Księży Młyn, Kwiaty Polskie, Limba, Lodex, Łagiewniki, Łączność, Magnolia, 1 Maja, Milenium, Mireckiego, Modrzewie, Morwa, Nad Łódką, Nadzieja, Nowe Rokicie, Nowe Sady, Odrodzenie, Olimpijka, Pienista, Pigwa, Pod Różą, Polanka, Polmozbyt, Ponar Jotes, Poranek, Przedwiośnie, Przy Torze, Przylaszczka, Radość, Rekreacja, Relaks, Reymonta, Rogowicza, Róża, Saturn, Sielanka, Sierakowskiego, Słoneczny Ogród, Słowackiego, Stary Widzew, Stoki, Stokrotka, Storczyk, Szarotka, Teofilek, Tramwajarz I, Tramwajarz II, Trans-Mlecz, Tulipan, Uniprot, Waryńskiego, Wiarus, Wilanów, Wisienka, Witamina, Wójcika, Wspólna Praca, Zacisze, Zarzew, Zdrowie, Zimowit, Źródełko

Fotografia architektury i Wnętrz

Postprzez Red » 11 Sie 2015, 15:26

Dzień dobry.

Fotografia Architektury i Wnętrz – Wykonuje profesjonalne fotografie wnętrz różnego typu. Fotografie wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych.

Moja oferta skierowana jest do ...

Moja oferta fotografii wnętrz i architektury skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wypromowaniem swojej nieruchomości.
Wykonuję zdjęcia dla następujących fachowców: projektant wnętrz, architekt wnętrz, developer, budowlaniec, architekt, agent nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawca majątkowy.
Wykonam fotografię wnętrz i architektury dla właścicieli i menadżerów obiektów takich jak: hotel, motel, pensjonat, restauracja, pub, willa, spa, siłownia, zakłady usługowe, sklep i inne.
Zapraszam również, każdego z Państwa kto chcę profesjonalną fotografią wnętrz i architektury wypromować swój dom czy mieszkanie w celu szybszej sprzedaży czy wynajmu z większym zyskiem.

Termin realizacji ...

Najczęściej ustalam dogodny dla Państwa termin realizacji sesji fotograficznej wnętrz i architektury w ciągu 3-10 dni od momentu pierwszego kontaktu ze mną. Zdjęcie Państwa nieruchomości – wnętrz i architektury – w 90% są gotowe w ciągu 3 dni roboczych od momentu wykonania sesji fotograficznej.

Zapraszam zatem do zlecania mi swoich nieruchomości - http://www.magiakadrow.com.pl
Image
Red
 
Posty: 3
Rejestracja: 19 Mar 2015, 09:47





Wróć do Działki w powiecie łódzkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron