Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Tematy związane ze szkołami i uczelniami publicznymi i prywatnymi w Łodzi.

Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez ramona » 20 Sie 2013, 14:37

Poszukiwana dobra szkoła farmaceutyczna ewentualnie jakieś kursy medyczne? Znacie coś?!
ramona
 
Posty: 23
Rejestracja: 06 Sie 2013, 08:09





Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez goferka » 22 Sie 2013, 11:56

właśnie, właśnie... ja też szukam czegoś takiego. Czekam na info :D
goferka
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 Sie 2013, 09:16

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez Admin_OcenLodz » 22 Sie 2013, 13:30

Uniwersytet medyczny? :)
Administrator też człowiek.
Awatar użytkownika
Admin_OcenLodz
Administrator
 
Posty: 364
Rejestracja: 05 Lut 2011, 00:44
Miejscowość: Łódź

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez daga80 » 26 Sie 2013, 12:46

Przy Obywatelskiej mieści się szkoła Alternatywa, mają tam na przykład technika farmacji i inne, warto zajrzeć na stronę albo zadzwonić czy iść i się dowiedzieć. Sama jestem po takim kursie i mogę śmiało polecić. Kurs trwa zaledwie rok, ale jest to dobrze spożytkowany czas, wiele się tam nauczycie. Z pracą po tym kursie nie ma najmniejszego problemu, bo ludzi niepełnosprawnych potrzebujących naszej pomocy jest multum.

Albo wspomniany uniwerek, ale tu już się nie wypowiem, bo nie wiem.
Awatar użytkownika
daga80
 
Posty: 18
Rejestracja: 23 Sie 2013, 08:54

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez ramona » 03 Paź 2013, 13:07

Dziękuję wam za podpowiedzi. Postanowiłam dać wam znać na co ostatecznie się zdecydowałam. Ostatecznie poszłam do studium farmaceutycznego przy Obywatelskiej o którym wspominała tu Daga. Także kochana, dziekuję ci serdecznie. Jestem już po pierwszych zjazdach, na razie ciężko coś więcej powiedzieć. Myślę, że dopiero za jakiś czas będę miała jakąś konkretną opinię.
ramona
 
Posty: 23
Rejestracja: 06 Sie 2013, 08:09

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez adelajda80 » 15 Paź 2014, 15:44

:) Interesował mnie ten temat. dziękuję. :?: Mam małe pytanie- istnieje jeszcze Politechnika Łódzka - pewnie tak- ale jakie tam działy są , jak włókiennictwo padło :!: Pozdrawiam i dziękuję, jak ktoś mi odpisze...zerknę tutaj za kilka dni :?:
adelajda80
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 Paź 2014, 19:53
Miejscowość: Zwardoń

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez westwest1 » 11 Mar 2015, 12:32

Ja chodziłam do Alternatywy, ale zrezygnowałam. Z powodu wyjazdu, poziom był OK :)
westwest1
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 Mar 2015, 01:15

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez wojbest » 17 Mar 2015, 20:17

Podpinam się pod temat, sam jestem zainteresowany kursami. Ktoś coś ?. Dzięki za info
wojbest
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 Mar 2015, 10:15

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez franek90 » 17 Mar 2015, 21:09

Uniwersytet Medyczny oczywiście :) To dosyc odpowiedzialny zawód, więc porządna nauka sie przyda.
franek90
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 Mar 2015, 13:13

Re: Szkoła farmaceutyczna/ kursy medyczne - gdzie?

Postprzez Malachiasz » 03 Lip 2015, 14:44

Do ramona (ale to pewnie już nieaktualne) oraz wojbest - o co dokładnie chodzi (jaki rodzaj kursów)? Czego mają dotyczyć te kursy (dokładnie), bo tak ogólnie to ciężko coś podpowiedzieć. Ja sam szukam czegoś sensownego na wakacje i tu znalazłem całkiem interesujące zestawienie: http://www.conowego.pl/aktualnosci/wakacyjne-kursy-online-doksztalc-sie-za-darmo-13766/ mi akurat chodziło o programowanie, ale spektrum kursów jest duże, jest też "medycyna i zdrowe odżywianie". Jeśli można wiedzieć jakie masz (wojbest) oczekiwania wobec takiego kursu/kursów, to napisz, na tej podstawie też prościej będzie coś doradzić... Generalnie ofert tego rodzaju jest sporo, trzeba tylko umieć je wyszukiwać.
Malachiasz
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 Sty 2015, 13:38


Wróć do Szkoły i uczelnie wyższe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron