Widzew Łódź to marka regionalna województwa łódzkiego

Wszystko co związane z piłką nożną w Łodzi

Widzew Łódź to marka regionalna województwa łódzkiego

Postprzez mysero » 27 Gru 2011, 20:35

Widzew Łódź to marka regionalna województwa łódzkiego

Zarząd województwa zadecydował o dofinansowaniu projektów unijnych. Pieniądze - i to niemałe - otrzyma m.in. Widzew, którego kasa wzbogaci się blisko o 800 tys. zł.

Image

Dofinansowanie na łączną kwotę ponad 280 mln zł dostały projekty w pięciu konkursach. Wśród wyróżnionych znalazł się m.in. klub z al. Piłsudskiego, który przystąpił do konkursu na promocję marek i produktów lokalnych i regionalnych.

Jego projekt pt. "Widzew Łódź jako marka regionalna województwa łódzkiego" został pozytywnie oceniony przez zarząd województwa. Dzięki temu kasa klubu wzbogaci się o 786 tys. zł. Dla porównania z tytułu promocji Łodzi przez sport Widzew otrzymał w obecnym roku 1,3 mln zł.

Oprócz klubu z al. Piłsudskiego dofinansowanie otrzyma też 23 inne firmy i przedsiębiorstwa, w tym m.in. inny przedstawiciel województwa łódzkiego w ekstraklasie - PGE GKS Bełchatów. Jego projekt - "węgiel i marzenia" zostanie dofinansowany kwotą 155 tys. zł.

Źródło: http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117110 ... s__zl.html

/ Czy ktoś z czytających ma wiedzę, jak był rozstrzygany ten konkurs i listę przedsiębiorstw która startowała do konkursu?
mysero
 
Posty: 197
Rejestracja: 05 Gru 2011, 09:27

Wróć do Piłka nożna: Widzew i ŁKS Łódź, SMS Łódź, liga okręgowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron