Strona 1 z 1

Manifestacja kibiców Widzewa

PostWysłany: 22 Lut 2011, 20:03
przez Marek
Obowiązkiem każdego kibica Widzewa jest stawienie się w dniu 27.02.2011 r., o godz. 8.30 na zbiórce pod nowym Centralem, skąd odbędzie się przemarsz pod Urząd Miasta na organizowaną przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa manifestację.
Poprzez tę manifestację chcemy dać wyraz naszemu oburzeniu i głębokiemu niezadowoleniu z działań władz miasta utrudniających, a w zasadzie uniemożliwiających powstanie nowego stadionu dla naszego klubu. Manifetsacja ta będzie kolejnym naszym krokiem mającym uświadomic władzom miejskim, że kibice Widzewa są grupą obywateli tego miasta, której nie można lekceważyc. Dlatego musimy stawic się na niej jak najliczniej.
Jeżeli zależy Ci na przyszłości naszego klubu musisz tam byc!


Ja ide, inni?

Re: Manifestacja kibiców Widzewa

PostWysłany: 22 Lut 2011, 20:04
przez Kasia
Ja z bratem również:D

Re: Manifestacja kibiców Widzewa

PostWysłany: 28 Lut 2011, 20:19
przez Kasia
Tak jak mówiłam - byłam. Było "grzecznie", przez co Policja też była ok. Było bardzo dobrze, aczkolwiek zamiast 2k ludzi był 1k. Ale i tak daliśmy radę. Co więcej, fajnie, że to nie ostatnia taka akcja!

Re: Manifestacja kibiców Widzewa

PostWysłany: 17 Mar 2011, 20:13
przez Admin_OcenLodz
Chyba pierwszy gest PZPNu w sprawie stadionów w Łodzi.
Grzegorz Lato odwiedził dziś Łódź, widział się z władzami miasta i odwiedził oba stadiony. Lato uważa, że Łódź to ostatnie miasto, gdzie nie ma prawdziwych stadionów. PZPN wymusi budowę nowych obiektów Widzewa i ŁKS-u? Artykuł w całości na MMLODZ

Niby pogroził palcem, ponarzekał, że Łódź jako ostatnia nie ma nowoczesnego stadionu. Prezydent Hanna Zdanowska zapowiedziała, że wkrótce przekaże władzom Widzewa ofertę. Jeśli oferta zostanie odrzucona i Sylwester Cacek nie będzie chciał przeprowadzić inwestycji na Widzewie, wtedy miasto będzie budowało dwa obiekty miejskie na raz.

Ciekawe ile w tym prawdy i ile będzie z tego prawdziwego działania a ile zwykłego, codziennego, znanego Łodzianom PAPLANIA.