Manifestacja kibiców Widzewa

Wszystko co związane z piłką nożną w Łodzi

Manifestacja kibiców Widzewa

Postprzez Marek » 22 Lut 2011, 20:03

Obowiązkiem każdego kibica Widzewa jest stawienie się w dniu 27.02.2011 r., o godz. 8.30 na zbiórce pod nowym Centralem, skąd odbędzie się przemarsz pod Urząd Miasta na organizowaną przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa manifestację.
Poprzez tę manifestację chcemy dać wyraz naszemu oburzeniu i głębokiemu niezadowoleniu z działań władz miasta utrudniających, a w zasadzie uniemożliwiających powstanie nowego stadionu dla naszego klubu. Manifetsacja ta będzie kolejnym naszym krokiem mającym uświadomic władzom miejskim, że kibice Widzewa są grupą obywateli tego miasta, której nie można lekceważyc. Dlatego musimy stawic się na niej jak najliczniej.
Jeżeli zależy Ci na przyszłości naszego klubu musisz tam byc!


Ja ide, inni?
Marek
 
Posty: 110
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:42





Re: Manifestacja kibiców Widzewa

Postprzez Kasia » 22 Lut 2011, 20:04

Ja z bratem również:D
Kasia wita wszystkich :)
Kasia
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 Lut 2011, 21:39
Miejscowość: Koluszki - Łódź!

Re: Manifestacja kibiców Widzewa

Postprzez Kasia » 28 Lut 2011, 20:19

Tak jak mówiłam - byłam. Było "grzecznie", przez co Policja też była ok. Było bardzo dobrze, aczkolwiek zamiast 2k ludzi był 1k. Ale i tak daliśmy radę. Co więcej, fajnie, że to nie ostatnia taka akcja!
Kasia wita wszystkich :)
Kasia
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 Lut 2011, 21:39
Miejscowość: Koluszki - Łódź!

Re: Manifestacja kibiców Widzewa

Postprzez Admin_OcenLodz » 17 Mar 2011, 20:13

Chyba pierwszy gest PZPNu w sprawie stadionów w Łodzi.
Grzegorz Lato odwiedził dziś Łódź, widział się z władzami miasta i odwiedził oba stadiony. Lato uważa, że Łódź to ostatnie miasto, gdzie nie ma prawdziwych stadionów. PZPN wymusi budowę nowych obiektów Widzewa i ŁKS-u? Artykuł w całości na MMLODZ

Niby pogroził palcem, ponarzekał, że Łódź jako ostatnia nie ma nowoczesnego stadionu. Prezydent Hanna Zdanowska zapowiedziała, że wkrótce przekaże władzom Widzewa ofertę. Jeśli oferta zostanie odrzucona i Sylwester Cacek nie będzie chciał przeprowadzić inwestycji na Widzewie, wtedy miasto będzie budowało dwa obiekty miejskie na raz.

Ciekawe ile w tym prawdy i ile będzie z tego prawdziwego działania a ile zwykłego, codziennego, znanego Łodzianom PAPLANIA.
Administrator też człowiek.
Awatar użytkownika
Admin_OcenLodz
Administrator
 
Posty: 364
Rejestracja: 05 Lut 2011, 00:44
Miejscowość: Łódź


Wróć do Piłka nożna: Widzew i ŁKS Łódź, SMS Łódź, liga okręgowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron