PIERWSZY KLUB ŁADNIE NAPRAWIĘ W ŁODZI!

Rozrywka w Łodzi. Mamy się gdzie rozerwać? Gdzie bawią się Łodzianie? Koncerty, kluby, kawiarnie...

PIERWSZY KLUB ŁADNIE NAPRAWIĘ W ŁODZI!

Postprzez magda234 » 13 Kwi 2012, 16:06

Serwis Ładnie Naprawię (www.ladnienaprawie.pl) organizuje pierwsze spotkanie KLUBU.

Klub to cykliczne spotkania użytkowników serwisu Ładnie Naprawię oraz wszystkich osób które są zainteresowane naprawianiem, odnawianiem, przerabianiem, recyklingiem, upcyklingiem.

Pierwsze spotkanie klubowiczów odbędzie się 17 kwietnia 2012 r. (wtorek) od godziny 17.00 - 19.00 w kawiarni Mebloteka Yellow ul. Piotrkowska 138/140, (stara fabryka w głębi podwórka na terenie kompleksu Off Piotrkowska).

Podczas spotkania będzie można podyskutować na temat sposobów naprawiania, przerabiania, odnawiania, wymienić się doświadczeniami, radami oraz wskazówkami w tej dziedzinie.

Dla wszystkich zainteresowanych dostępny będzie komputer z dostępem do internetu za pomocą którego będzie można założyć konto w serwisie Ładnie Naprawię i dzięki temu prezentować rzeczy, które chce się oddać do naprawy bądź ofertę świadczonych usług w zakresie naprawiania. Osoby, które nie są biegłe w obsłudze komputera otrzymają niezbędną pomoc i wskazówki dotyczące korzystania z serwisu Ładnie Naprawię.

Ponadto podczas spotkania zaprezentujemy:
- Serwis Ładnie Naprawię (idea działania, dla kogo działamy, co udało się naprawić do tej pory)

Udział w spotkaniu Klubu Ładnie Naprawię jest bezpłatny. Wszystkim klubowiczom Kawiarnia Mebloteka Yellow oferuje 50% zniżki na kawę, herbatę w trakcie trwania spotkania klubu!

Zapraszamy Juniorów i Seniorów do wspólnego ładnego naprawiania! Czekamy na wszystkich artystów w swoim fachu nie zależnie od wieku, profesji, wykształcenia!

www.ladnienaprawie.pl
magda234
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 Kwi 2012, 16:04

Wróć do Rozrywka i zabawa w Łodzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron