W co inwestowac pieniądze?

Pogaduchy o wszystkim i o niczym.

W co inwestowac pieniądze?

Postprzez ludka » 21 Sie 2015, 08:42

Zastanawiam się ostatnio jak można zainwestować małą sumę pieniędzy, którą udało mi się w ostatnim czasie odłożyć tak aby trochę zarobiły?Wiem, że opcji jest trochę bo i mamy do dyspozycji inwestowanie w akcje, obligacje, walutę(http://www.hftbrokers.pl/nasze-rachunki/) złoto czy nawet zwykła lokata. Są jeszcze nieruchomości ale tutaj chyba trzeba mieć większą kwotę pieniędzy. W co wy inwestujecie?
ludka
 
Posty: 16
Rejestracja: 27 Maj 2015, 14:35





Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez monia65x2 » 20 Gru 2015, 14:25

W internecie jest mnóstwo sposobów na dodatkowy zarobek. Warto przeczytać http://www.biznes-portal.pl/w-co-jak-i-gdzie-zainwestowac-pieniadze-10-000-zl/ są tu podane świetne sposoby e-biznesu. Najabrdziej opłacalna jest właśnie inwestycja
monia65x2
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 Lis 2015, 23:38

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez ozonna » 23 Mar 2016, 14:30

Nie każdy sie orientuje w kwestiach inwestycji i tym sposobem można popełnić wiele błędów. Ja np. niespecjalnie znam sie na tym więc wolę iść do doradcy (mam zaufanego:604405464, który i inwestycje i inne finanswoe sprawy mi "oragnia")Nie na wszytskim musimy sie tez znać!
ozonna
 
Posty: 10
Rejestracja: 25 Lis 2015, 09:51

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez guzerka » 05 Kwi 2016, 09:49

w tym temacie lekko nie jest
guzerka
 
Posty: 11
Rejestracja: 10 Mar 2016, 14:05

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez arczimarczi » 18 Lip 2016, 14:07

Teraz kasę zbierają ci co zainwestowali w złoto. Dwa lata temu generalnie złoto było bardzo tanie, a teraz zdrożało znacznie. Choć moim zdaniem najlepiej jest inwestować w to, co przyniesie zysk w szybszym czasie. Wydaje mi się, że własna firma pod tym względem niczego nie przebije. Teraz w Łodzi wiele się zmienia, więc właściciele firm zajmujących się budownictwem ma spore zyski. Ciągle jest przecież coś do roboty. Zyskują też ci, którzy wypożyczają sprzęt ciężki. Często podwykonawcami są mniejsze firmy, które nie stać na ich zakup, dlatego wypożyczenie staje się do nich świetnym rozwiązaniem.
Image
arczimarczi
 
Posty: 9
Rejestracja: 06 Maj 2016, 11:37

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez arlena » 20 Lip 2016, 14:06

Z drobnymi kwotami tak zazwyczaj jest, ze albo nie ma sensownego pomysły na inwestycje, albo kwota jest tak mała że ewentualne zyski z inwestycji też nie powalaja na kolana
arlena
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 Cze 2016, 12:17

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez maryan » 14 Sie 2016, 12:35

Analitycy rynku mówią zgodnie. Najlepszą inwestycją jest obecnie złoto. Kiedyś złoto stanowiło pieniądz sam w sobie. Było tak do momentu, gdy pieniądz sztucznie oddzielono od parytetu złota. Od tego czasu obserwujemy zjawisko, które moglibyśmy nazwać wyrównaniem spadku wartości pieniądza przez wzrost ceny złota. Innymi słowy w wyniku różnorodnych, przeważnie skomplikowanych operacji ekonomicznych i eksperymentach makroekonomicznych na pieniądzu, złoto coraz bardziej rekompensuje swoją wzrastającą ceną malejącą wartość pieniądza. A im bardziej rośnie jego cena, tym bardziej zwiększa się na nie popyt, co z kolei jeszcze bardziej wzmacnia wzrost jego ceny.
Image
Dlaczego cena złota ciągle rośnie?
Przede wszystkim dlatego że pieniądz utracił swoje umocowanie w parytecie złota. Rządzącym bardzo łatwo dzięki temu manipulować podażą pieniądza na rynku, by inflacja mogła napędzać gospodarkę. Tak ostatnio robiły Stany Zjednoczone i Rosja, tak od lat robią Włosi, tak po I Wojnie Światowej robili Niemcy. Złoto inwestycyjne jest nadal ciekawą alternatywą dla innych instrumentów finansowych.
Więcej o inwestowaniu w złoto dowiesz się na stronie https://www.mennica.com.pl/produkty-inw ... -pieniadze .
maryan
 
Posty: 7
Rejestracja: 11 Sty 2015, 21:43

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez reneta » 24 Sie 2016, 15:37

ja przeważnie nie mam już czego inwestować, bo najniższa krajowa wystarcza jedynie na przewegetowanie do kolejnej wypłaty... ale jakbym miała to wpłaciłabym na lokatę, żeby trochę urosła suma, a potem zainwestowałabym w podróże :)
reneta
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 Lut 2016, 01:11

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez LubieAzje » 25 Kwi 2021, 22:17

Znalezienie inwestycji idealnej jest niezwykle trudne w dzisiejszych czasach. Warto sobie zadać w pierwszej kolejności czego powinno ono dotyczyć? Przykładowo dla właścicieli nieruchomości dobrym pomysłem jest poszukanie czegoś co jest związane z kosztami stałymi. Przez ostatnie kilka lat, a szczególnie w tym roku widać znaczne podwyżki opłat za energię elektryczną. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele, jedną z ważniejszych jest bez dwóch zdań brak inwestycji w nowoczesne źródła pozyskiwania energii. Dlatego tak popularne stały się odnawialne źródła energii takie jak panele fotowoltaiczne ponieważ uniezależniają nas od zewnętrznych dostaw, a zarazem cen. Zobaczcie zresztą w swojej okolicy jak wielu inwestorów zdecydowało się na ten krok. Dodatkowo fotowoltaika opłacalność wzrasta z każdym rokiem, szczególnie jak skorzystamy z możliwości dopłat. Tym oczywiście zajmie się za nas firma zajmująca się kompleksowymi instalacjami.
LubieAzje
 
Posty: 23
Rejestracja: 08 Gru 2015, 20:22

Re: W co inwestowac pieniądze?

Postprzez hania84 » 04 Cze 2021, 21:38

Prawda jest taka, że najlepiej inwestować w nieruchomości. Dzięki temu można naprawdę wiele zyskać. W Łodzi ciekawe mieszkania są w sprzedaży w budynku loftowym. Zerknijcie sobie tutaj https://www.przedzalniana64.pl/i/budynek-b1/ . Może coś wam tam wpadnie w oko. Myślę, że tego typu lokal bardzo szybko będzie można wynająć i to za dobre pieniądze.
hania84
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 Cze 2014, 16:32


Wróć do Pogaduchy o wszystkim i o niczym

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron