Strona 1 z 1

www.ulicapiotrkowska.pl

PostWysłany: 21 Lut 2012, 19:53
przez mysero
Strona ulicy Piotrkowskiej i strona "Kreatywna Łódź" to kolejne dwie odsłony Łodzi w internecie, po stronie internetowej dla turystów "Turystyczna Łódź".
Na stronie ulicapiotrkowska.pl znajdziemy aktualności dotyczące najpopularniejszej ulicy w Łodzi. Na witrynie można udać się na wirtualny spacer po deptaku oraz poznać najpiękniejsze kamienice znajdujące się przy Piotrkowskiej. Dodatkowo na stronie zamieszczono kalendarium wydarzeń oraz wykaz wszystkich sklepów, banków, restauracji czy hoteli i innych lokali.

Stroną administruje zespół ds. obsługi ul. Piotrkowskiej urzędu miasta.

Aktywne jest również strona kreatywna.lodz.pl. Można na niej znaleźć informacje o przemysłach kreatywnych, przykłady łódzkich przedsiębiorstw z sektora kreatywnego, filmy, publikacje i informacje o konkursach dla twórców i przedsiębiorców.
Ponadto łódzka strona dla turystów turystyczna.lodz.pl wzbogaciła się o wersję anglojęzyczną. Obie wersje językowe strony należą do biura promocji UMŁ.

Wszystkie trzy kosztowały w sumie 18 tys. zł. Dzięki funduszom z Unii Europejskiej (800 tys. zł), jakie biuro promocji pozyskało na promocję marki miasta, strona kreatywnej Łodzi będzie jeszcze rozbudowywana.

Źródło newsa http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/51 ... ,id,t.html

Strony:



Re: www.ulicapiotrkowska.pl

PostWysłany: 01 Kwi 2016, 10:14
przez LewinkaA
z łodzią wiążą się moje wspomnienia :(