www.ulicapiotrkowska.pl

Jak Łódź się promuje? Czy strategia promocyjna miasta spełnia swoje zadanie?

www.ulicapiotrkowska.pl

Postprzez mysero » 21 Lut 2012, 19:53

Strona ulicy Piotrkowskiej i strona "Kreatywna Łódź" to kolejne dwie odsłony Łodzi w internecie, po stronie internetowej dla turystów "Turystyczna Łódź".
Na stronie ulicapiotrkowska.pl znajdziemy aktualności dotyczące najpopularniejszej ulicy w Łodzi. Na witrynie można udać się na wirtualny spacer po deptaku oraz poznać najpiękniejsze kamienice znajdujące się przy Piotrkowskiej. Dodatkowo na stronie zamieszczono kalendarium wydarzeń oraz wykaz wszystkich sklepów, banków, restauracji czy hoteli i innych lokali.

Stroną administruje zespół ds. obsługi ul. Piotrkowskiej urzędu miasta.

Aktywne jest również strona kreatywna.lodz.pl. Można na niej znaleźć informacje o przemysłach kreatywnych, przykłady łódzkich przedsiębiorstw z sektora kreatywnego, filmy, publikacje i informacje o konkursach dla twórców i przedsiębiorców.
Ponadto łódzka strona dla turystów turystyczna.lodz.pl wzbogaciła się o wersję anglojęzyczną. Obie wersje językowe strony należą do biura promocji UMŁ.

Wszystkie trzy kosztowały w sumie 18 tys. zł. Dzięki funduszom z Unii Europejskiej (800 tys. zł), jakie biuro promocji pozyskało na promocję marki miasta, strona kreatywnej Łodzi będzie jeszcze rozbudowywana.

Źródło newsa http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/51 ... ,id,t.html

Strony:


mysero
 
Posty: 197
Rejestracja: 05 Gru 2011, 09:27

Re: www.ulicapiotrkowska.pl

Postprzez LewinkaA » 01 Kwi 2016, 10:14

z łodzią wiążą się moje wspomnienia :(
LewinkaA
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 Mar 2016, 09:37


Wróć do Promocja miasta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron