Se-Ma-For Film Festival 2011, 22.09-25.09

Jeśli wiesz o nadchodzącym ciekawym wydarzeniu kulturalnym, sportowym, imprezie, pokazie, wystawie itd - daj znać innym!
Wątki muszą mieć w tytule datę imprezy. Jeśli wydarzenie jest cykliczne - proszę zawrzeć taką informację w tytule.
Wątki o wydarzeniach, które już miały miejsce będą przenoszone do działu "Było...".
Regulamin forum Posty muszą spełniać regulamin znajdujący się w wątku "Zanim napiszesz przeczytaj!!".
Posty niespełniające regulaminu będą kasowane lub edytowane.

Se-Ma-For Film Festival 2011, 22.09-25.09

Postprzez bananan » 21 Wrz 2011, 20:01

Druga edycja Se-Ma-For Film Festival, na której będzie można zobaczyć około 400 filmów animowanych. Należy jednak podkreślić, że spora część animacji będzie tylko dla widzów pełnoletnich.
Główne pokazy odbędą się w kinie Polonia przy ul. Piotrkowskiej 67 oraz kinie MuBa Se-ma-for przy ul. Tuwima 54. Pokazy dodatkowe i spotkania w Kinie Kinematograf i Łódzkim Domu Kultury.
Wstęp wolny.

Źródła:
bananan
 
Posty: 206
Rejestracja: 13 Maj 2011, 20:30





Re: Se-Ma-For Film Festival 2011, 22.09-25.09

Postprzez anka » 21 Wrz 2011, 20:51

zajrzałam, pogrzebałam, znalazłam

najbardziej rozbawiło mnie jednak jakże ostatnio częsty motyw zombie techniką lalkową, a cała historia osadzona w estetyce westernu... :] bajeczne połączenie :lol:

Awatar użytkownika
anka
 
Posty: 138
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:19
Miejscowość: Łódź, Bałuty :)


Wróć do Wkrótce!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron