Wielka rozbiórka CHINATOWN

Czy będzie Ci brakować Chinatown ?

Ankieta zakończyła się 19 Wrz 2011, 20:29

Tak bardzo
0
Brak głosów
Dobrze że rozebrali
4
100%
Miałem(am) sentyment do tego miejsca
0
Brak głosów
Nie mam zdania
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 4

Re: Wielka rozbiórka CHINATOWN

Postprzez anka » 09 Wrz 2011, 23:13

od dłuższego czasu czekałam aż zapowiedzi zmienią się w plany a plany w czyny. Bardzo się cieszę, że to miejsce przestało istnieć. Nie lubiłam go, nic przyjemnego: różni ludzie się tam kręcili, mnóstwo gołębi (których zresztą też nie lubię :P).

Ja oceniam to jako PLUS dla Łodzi :)
Awatar użytkownika
anka
 
Posty: 138
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:19
Miejscowość: Łódź, Bałuty :)





Re: Wielka rozbiórka CHINATOWN

Postprzez Admin_OcenLodz » 10 Wrz 2011, 08:47

Me too! Jeśli dla kogoś to miejsce było kultowe to równie dobrze kultowe może być śmietnisko w rekultywacji pod Nowosolną.
Syf, wylęgarnia bójek, patologii i brak jakiejkolwiek higieny w miejscu uznawanym za "gastronomię". Byłem tam ost. raz pare lat temu i cieszę się, że już nie będę miał okazji.

Nie mogę się doczekać kolejnego ładnego miejsca. http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater Ma ktoś z Was dokładniejsze projekty inwestycji?
Administrator też człowiek.
Awatar użytkownika
Admin_OcenLodz
Administrator
 
Posty: 364
Rejestracja: 05 Lut 2011, 00:44
Miejscowość: Łódź

Re: Wielka rozbiórka CHINATOWN

Postprzez anka » 15 Wrz 2011, 10:20

Zaczęliśmy porządki: wyrównamy nawierzchnię, ustawimy nowe elementy małej architektury, a budy zastąpią bardziej estetyczne pawilony. Dalej będzie można zjeść, ale nie w takich złych warunkach jak do tej pory. Będzie tu kuchnia świata z egzotyczną ofertą kulinarną - zapowiada Andrzej Szczepanik z Orange Property Group.


Na poważne inwestycje w najbliższym czasie nie ma co liczyć. Nie będzie na razie ani modernizacji zabytkowej fabryki, ani budowy kamienic frontowych. Ma być jednak porządniej, remontu doczeka murowane ogrodzenie od strony ul. Piotrkowskiej i elewacje niskich budynków z prawej strony posesji.


więcej na http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10282960,Sprzatanie_przy_Piotrkowskiej__Nowe__lepsze_China.html
Awatar użytkownika
anka
 
Posty: 138
Rejestracja: 06 Lut 2011, 21:19
Miejscowość: Łódź, Bałuty :)


Wróć do Brzydka, brudna, zaniedbana Łódź

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron