Przywrócili blask kamienicy, dostali nagrodę!

Przywrócili blask kamienicy, dostali nagrodę!

Postprzez mysero » 20 Gru 2011, 16:43

Podoba mi się na inicjatywa. Konkrusy na najpiękniejsze kamienice, najlepszą rewitalizację. To może motywować właścicieli kamienic do remontowania ich na własną rękę. Artykuł z GW.

Główna nagroda trafiła do właścicieli kamienicy pod numerem 101. To nie tylko najpiękniejsza elewacja, ale również niezwykle ciekawe wnętrze z bistro Zaraz Wracam, antykwariatem Myszy i Ludzie i świetlicą Krytyki Politycznej.

Władze miasta po raz kolejny nagrodziły właścicieli najpiękniejszych elewacji, podwórek i witryn przy ul. Piotrkowskiej. Oprócz nagród było tez jedno wyróżnienie, które trafiło do Marcina i Wojciecha Gołackich z ul. Piotrkowskiej 114.

Nagrodę za najpiękniejszą witrynę i 5 tys. zł odebrały właścicielki firmy Cinema Bistro za sklep Avangarda Outlet pod numerem 87. W kategorii podwórko nagrodę w wysokości 40 tys. zł odebrała wspólnota mieszkaniowa z ul. Piotrkowskiej 211. Główna nagroda trafiła do Grażyny Stefanowskiej za odnowioną elewację kamienicy pod numerem 101. Nagroda w tej kategorii wyniosła 60 tys. zł.

- To dopiero początek modernizacji, koszt ponieśliśmy już poważny, a czeka nas jeszcze większy. Wyremontujemy podwórko i elewacje w oficynach. To projekt na pięć lat - mówi Piotr Opaliński, współwłaściciel nieruchomości.

Obczajcie fotki:

Image

Image

Image

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,1084 ... eatow.html
mysero
 
Posty: 197
Rejestracja: 05 Gru 2011, 09:27

Wróć do Piękna, nowoczesna, zadbana Łódź

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron