Kampania AdWords dla każdego biznesu

Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postprzez sljak » 20 Lis 2014, 18:17

Docieraj do potencjalnych klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To dokładnie, w przeciwieństwie do innych form reklamy, zapewnia kampania reklamowa AdWords. W dodatku siecią reklamową objęte jest 80% stron na świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją ofertą klientów. stale informowany będziesz o wynikach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w akcjach marketingowych w Internecie. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient dostaniesz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią jako gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia.
Świadczę również usługi suplementarne: tworzenie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybraną frazę, tworzenie profili w mediach społecznościowych i wypełnianie ich contentem, tworzenie banerów i logo, konwersja pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504
sljak
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 Paź 2014, 15:53

Wróć do Marketing i reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron