Szkolenia wspomagające zmianę profilu działalności firmy

Szkolenia wspomagające zmianę profilu działalności firmy

Postprzez Altkom » 09 Cze 2011, 08:48

Altkom Akademia S.A., jedna z największych i najbardziej prestiżowych firm szkoleniowych w Polsce, zaprasza właścicieli i kadrę zarządzającą mikro - i małych przedsiębiorstw z terenu woj. łódzkiego do udziału w projekcie szkoleniowym dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej.

Czynniki warunkujące rozwój przedsiębiorstwa takie jak wprowadzenie nowych technik zarządczych , sprawny marketing czy korzystanie z narzędzi finansowych to nie tylko nakłady, ale przede wszystkim wiedza. Zachęcamy do udziału osoby, które chciałyby dowiedzieć się jak wprowadzić zmiany w swojej firmie, aby lepiej reagowała na zmieniające się warunki rynkowe.

Tematyka ścieżek szkoleniowych obejmuje zajęcia z zakresu: przygotowania i zarządzania zmianą, zarządzania sprzedażą i marketingiem, zarządzania zespołem, finansów i windykacji. Dodatkowym atutem projektu jest szkolenie E-barometr - platformy pozwalającej zbadać konkurencyjność pomysłu biznesowego na tle otoczenia rynkowego województwa.
Metodyka zajęć dopasowana jest do grupy odbiorców - osób wykorzystujących zdobytą wiedzę w codziennej pracy.

Miejscem realizacji szkoleń jest Biuro Projektu znajdujące się w Ośrodku Altkom Akademii S.A w Łodzi, Al. Kościuszki 103/105, IV piętro (dogodna lokalizacja w samym centrum Łodzi). Szkolenia odbywają się w godz. 9 - 16. Zapewniamy obiad oraz przerwy kawowe.

Unia Europejska pokrywa 80%kosztów szkoleń, przedsiębiorca dopłaca jedynie 20 % ich rynkowej wartości.

Liczba miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje o projekcie: http://www.altkom.pl/transformacja
Altkom
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 Cze 2011, 08:46

Wróć do Edukacja i nauka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron