Nowe logo Lotniska

Eh te drogi... . Czy coś się zmienia? Jak oceniacie remonty i rozwój infrastruktury w Łodzi?

Nowe logo Lotniska

Postprzez mysero » 20 Gru 2011, 16:47

NOWE: Image Projekt jest odniesieniem do nowej identyfikacji wizualnej Łodzi. Autorką nowego logo jest Iwona Kasperkowicz. Jej projekt powstał z inspiracji krojem pisma stworzonym przez Władysława Strzemińskiego w 1932 roku, a także w nawiązaniu do rzeźbiarskich form Katarzyny Kobro. Wykorzystuje podstawowe kształty geometryczne, kierunki, kąty, co wpisuje się w założenia plastyczne Awangardy lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Jest odniesieniem do łódzkiej tradycji artystycznej, a jednocześnie podkreśla współczesny potencjał lotniska.

Kolorystyka nowego logo nawiązuje do istniejącej identyfikacji wizualnej wnętrza nowego terminala.
STARE: Image W poprzednim logo lotniska był samolot w barwach Łodzi - żółtej i czerwonej.

Opis drugiego (starego) logo chyba sam udowania czemu stare było ładniejsze. Nowe chyba nic sobą nie prezentuje - BA - czy ma jakikolwiek związek z samolotami i szerokopojętym lotnictwem? Ja jestem artstycznie "niedopracowany", ale może ktoś mi wyjaśni o co chodzi w "nowych" trzech kreskach? I ciekawe ile kosztowały te kreski...
mysero
 
Posty: 197
Rejestracja: 05 Gru 2011, 09:27





Wróć do Infrastruktura, drogownictwo, transport i komunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron