Zbieraj zakrętki na niepełnosprawne dzieci - KOORDYNATORZY

Wszystkie inne tematy niekoniecznie związane z Łodzią.

Zbieraj zakrętki na niepełnosprawne dzieci - KOORDYNATORZY

Postprzez Ewelina7 » 04 Lut 2012, 17:39

Zakrętki.info, pomagamy nie tylko przyrodzie - to największa, ogólnopolska akcja, która prowadzona jest pod patronatem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Na czym polega? Zbieramy plastikowe zakrętki z produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych, posiadających oznaczenia PP, PE lub 'trójkącik ze strzałek'. Wszystkie zebrane zakrętki trafiają do firm recyklingowych, które za skup surowca wpłacają określony ekwiwalent pieniężny, na subkonto niepełnosprawnego dziecka w Organizacjach Pożytku Publicznego.
Poszukujemy nowych koordynatorów, którzy będą chcieli wesprzeć nasze działania w określonych częściach Polski. Do zadań koordynatora należy m.in. organizacja miejsca zbiórki, pakowanie zakrętek, stały kontakt z podmiotami współpracującymi z naszą akcją w swoim regionie oraz koordynacja pracy wolontariuszy na podległym terenie.
Poszukujemy osób o wielkim sercu, które poprzez swoje proekologiczne działania (zbierając plastikowe zakrętki z różnych opakowań), jednocześnie chcą pomagać niepełnosprawnym dzieciom. Przyłącz się do nas jeśli masz otwarte serce, własne pomysły i siłę do pomocy innym. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą włączyć się do akcji, prosimy o kontakt drogą elektroniczną z naszym specjalistą ds. koordynatorów i punktów zbiórek: Małgorzatą Wróbel (gosia@zakretki.info) lub naszym małopolskim koordynatorem: Maciejem Gajosem (maciek@zakretki.info).
Aktualnie poszukujemy w trybie bardzo PILNYM osoby koordynującej akcję na terenie Łodzi lub okolic, gdyż nasz dotychczasowy koordynator jest zmuszony do rezygnacji z przyczyn losowych. Wszelkie informacje na temat całego przedsięwzięcia, uzyskać można na oficjalnej stronie internetowej http://www.zakretki.info. Można nas znaleźć także na Facebooku: https://www.facebook.com/zakretki.info.
Całość naszych działań to 100% wolontariat.
Ostatnio edytowany przez Ewelina7, 03 Mar 2012, 02:53, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Ewelina7
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 Lut 2012, 17:32
Miejscowość: Kraków

Re: Zbieraj zakrętki na niepełnosprawne dzieci - KOORDYNATOR

Postprzez mysero » 07 Lut 2012, 14:59

Cześć Ewelina.
Kilka razy widziałem w sieci informacje, że kibice Widzewa robią akcje zbierania nakrętek na jakieś szczytne cele. Może do nich spróbuj się odezwać - może tam ktoś będzie chętny?
np.: http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117110 ... oremu.html
Pozdrawiam
mysero
 
Posty: 197
Rejestracja: 05 Gru 2011, 09:27

best market

Postprzez ShoPPervam » 02 Mar 2012, 23:17

Dziwne, każdy dialog okazuje ..
Awatar użytkownika
ShoPPervam
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Lut 2012, 01:13

Re: Zbieraj zakrętki na niepełnosprawne dzieci - KOORDYNATOR

Postprzez Ewelina7 » 19 Mar 2012, 22:19

Dziękuję mysero za konstruktywną podpowiedź :)
Każda inicjatywa się liczy, bo kolejne dzieci czekają na nasze wsparcie. Dzięki naszej akcji kilkoro dzieci już otrzymało pomoc (szczegóły na stronie: http://www.zakretki.info), dzięki wielkiemu zaangażowaniu wolontariuszy w różnych zakątkach kraju. Ważną sprawą jest poszukiwanie koordynatorów regionalnych oraz tworzenie kolejnych punktów zbiórki, by ta pomoc była szybsza i bardziej efektywna. Zachęcamy do zbierania zakrętek, a także do przekazywania informacji nt. akcji innym osobom - dzięki temu będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom. Jeśli ktoś chciałby włączyć się do naszej akcji jako koordynator, to prosimy o kontakt mailowy. Pozdrawiamy :)
Awatar użytkownika
Ewelina7
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 Lut 2012, 17:32
Miejscowość: Kraków


Wróć do Cała reszta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron