Mąż i problem alkoholowy

Wszystkie inne tematy niekoniecznie związane z Łodzią.

Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez kombinator » 18 Lip 2016, 13:41

Tak, trzeba zadzwonić, szczególnie jeśli mąż się awanturuje prosić o notatkę służbową i wnieść do sądu o przymusowe leczenie. A dalej idzie już samo, trzeba znaleźć tylko ośrodek, ja polecam Alkohol Terapia w Poznaniu bo jest daleko, pozwala na zachowanie anonimowości i leczenie w bardzo dobrych warunkach.
kombinator
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 Maj 2016, 10:43





Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez arlena » 19 Lip 2016, 13:21

A ja się z z kolega zgadzam w 100%. Pijak potrafi z życia zrobić piekło. Od dłuższego czasu walczę z mężem, bez skutku. Niedawno zauważyłam jak negatywny wpływ ma to wszystko co się u nas dzieje na dzieci. Córka stała się małomówna a syn agresywny. Przygotowuję się powoli do przymusowego leczenia i przydadzą mi się namiary na ten ośrodek. Mógłbyś dać coś więcej, nie wiem, adres strony czy numer telefonu?
arlena
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 Cze 2016, 12:17

Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez kombinator » 20 Lip 2016, 13:14

Prześlę ci link - http://alkoholterapia.pl/terapia-uzalez ... d-alkoholu. Na stronce masz artykuł o alkoholizmie i opis terapii. Oferują tam kompleksowe leczenie od detoxu po psychologa, więc mają bardzo wysoką skuteczność. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję że sobie poradzisz.
kombinator
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 Maj 2016, 10:43

Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez arlena » 20 Lip 2016, 13:58

Nie mam wyjścia, dzięki i pozdrawiam.
arlena
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 Cze 2016, 12:17

Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez Gabriela » 13 Wrz 2016, 17:30

to rzeczywiscie bardzo trudny temat...rozmowa...najlpeiej gdyby zrozumiał ale to trudne, moze jakaś terapia...podtykanie artykułów na ten temat...choćby na stronie apteki jest taki fajny o uzaleznieniu...https://www.doz.pl/czytelnia/a12610-Uzaleznienie_8211_nawyk_czy_choroba poczytaj, może jakoś męża sie przekonać do tego tez uda...moze zrobić kalkulację ile dziennie, tygodniowo, miesięcznie mąż wydaje na alkohol i przedstawic mu ja, pokazac na co mozna by wydac te pieniadze...moze cos by chciał, zeby go tym zmotywować...powodzenia i duzo siły!
Gabriela
 
Posty: 9
Rejestracja: 03 Sty 2016, 19:02

Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez polskacebula » 20 Sie 2018, 10:34

Miałem podobny problem ze szwagrem. Jego nałogiem również było picie. Dopiero kiedy udał się do ośrodka Oaza, w którym zastosowano kompleksową terapię, zaczęliśmy widzieć nadzieję dla niego na wyjście z uzależnienia. Ogólnie to nie źle napsuł nam swoim piciem w relacjach rodzinnych, ale teraz wyszedł na prostą i siostra postanowiła dać mu drugą szansę.
polskacebula
 
Posty: 25
Rejestracja: 25 Lis 2015, 15:57

Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez LubieAzje » 04 Wrz 2018, 19:28

To chyba jeden z najgorszych nalogow.
LubieAzje
 
Posty: 23
Rejestracja: 08 Gru 2015, 20:22

Re: Mąż i problem alkoholowy

Postprzez Darius » 18 Gru 2018, 10:28

Terapia leczenia uzależnień wydaje się być w tym przypadku jednym rozsądnym wyjściem.
@polskacebula znam ośrodek Oaza, gdyż leczył się tam mój szwagier i bardzo chwalił sobie podejście terapeutów, a także to, że położony jest on w przepięknej krajobrazowo okolicy.
Darius
 
Posty: 33
Rejestracja: 01 Paź 2015, 11:29

Poprzednia

Wróć do Cała reszta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron