Konkurs turystyczny

Turystyka w Łodzi. Gdzie warto zaprosić w Łodzi turystów? Co warto zobaczyć? Czy takich miejsc przybywa?

Konkurs turystyczny

Postprzez annia » 28 Gru 2011, 13:25

Robisz fajne zdjęcia, lubisz zwiedzać lub po prostu znasz ciekawe miejsce w województwie? Jeżeli tak, to zapraszamy cię do udziału w konkursie "Uroki mojej miejscowości" organizowanym przez Regionalny Katalog Zabytków Województwa Łódzkiego. Wystarczy przesłać na do redakcji portalu www.kultura.lodz.pl zdjęcia lub opis ciekawego miejsca w województwa łódzkiego, aby mieć szansę na ciekawe nagrody. Do wygrania dla aktywnych smartfon oraz GPS, a dla wszystkich uczestników gadżety Szlaku Bursztynowego.
Więcej informacji o konkursie na stronie: www.kultura.lodz.pl/pl-def/cms/konkurs/.
A przy okazji zapraszamy na portal - można na nim znaleźć wiele ciekawych informacji na temat tego, co można zobaczyć oraz co dzieje się w Łodzi i okolicach.
annia
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 Gru 2011, 13:24





Re: Konkurs turystyczny

Postprzez sleeper » 27 Cze 2012, 21:12

interesujący wg mnie jest też konkurs ROT "Oczami mieszkańców". Wystarczy podzielić się pomysłem na spędzenie weekendu w Łodzi lub województwie. Później ma być wydana publikacja z najlepszymi pomysłami, wydaje mi się, ze to całkiem fajna inicjatywa. Często mam chęć gdzieś niedaleko wyskoczyć w wolny dzień, a nie mam pojęcia gdzie, więc pewnie kupię później tę publikację :) Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to wystarczy wypelnic formularz http://www.rotwl.pl/konkurs/ :)
sleeper
 
Posty: 8
Rejestracja: 29 Maj 2012, 21:44

Re: Konkurs turystyczny

Postprzez sleeper » 03 Sie 2012, 00:08

Można już głosować na propozycje zgłoszone w konkursie "Oczami mieszkańców - pomysł na udany weekend w regionie łódzkim" :) niektóre z nich są świetne, na pewno skuszę się na wycieczkę "szlakiem poniemieckich bunkrów" i będę glosować na ten pomysł. Trzeba się zalogować na stronie ROTu http://www.rotwl.pl/konkurs/ i można głosować :)
sleeper
 
Posty: 8
Rejestracja: 29 Maj 2012, 21:44


Wróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron