Zapisy do Policealnych Szkół Artystycznych ROE w Łodzi!

Tematy związane ze szkołami i uczelniami publicznymi i prywatnymi w Łodzi.

Zapisy do Policealnych Szkół Artystycznych ROE w Łodzi!

Postprzez roe » 30 Cze 2016, 14:03

Szkoły Artystyczne ROE zawitały do Łodzi!

Rozpoczynamy rekrutacje na 19 kierunków artystycznych!

W naszej ofercie znajdziesz studium aktorskie, scenopisarstwa, realizacji dźwięku, fotografii i obrazu, a także wiele innych!

Pragniesz dobrej, artystycznej edukacji? Nie mogłeś trafić lepiej! Przyjdź do nas i zapisz się na jeden 19 kierunków kształcenia, które oferujemy.

Nasza szkoły swoją ofertę adresują jest do wszystkich osób, które ukończyły szkołę średnią i są zainteresowani rozwijaniem swoich pasji oraz zdobyciem atrakcyjnych kwalifikacji. Znajdą tu Państwo bogatą propozycję kierunków artystycznych, których nauka odbywa się w trybie rocznym lub dwuletnim.

Zajęcia prowadzimy przy wykorzystaniu nowoczesnych programów nauczania.Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku systematycznie wzbogacamy naszą ofertę.

Nasze Szkoły Artystyczne dają możliwość zdobycia nowego, ciekawego zawodu - zarówno tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłość, jak i osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Pragniemy, by nasi Słuchacze zdobyli solidne przygotowanie i potrafili je skutecznie wykorzystać w staraniach o swoje miejsce być może nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku. Przy naborze nie wprowadzamy limitu wieku - każdy czas jest dobry na zmiany, rozwój, nawiązywanie nowych kontaktów zawodowych. Jesteśmy przekonani, że nasze Szkoły Artystyczne oraz klimat Wrocławia, Poznania, Katowic i Warszawy tworzą ogromny potencjał, który spowoduje, że osoby chcące realizować się w pracy w mediach, filmie czy szeroko rozumianym show-bussinesie, właśnie tutaj zostaną do tego doskonale przygotowane.

Naszą pełną ofertę znajdziesz tutaj:
http://szkolyartystyczne.roe.pl/

Jeśli masz jakieś pytania, to skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.
mail: biuro_lodz@roe.pl
tel: (42) 639 00 55
adres: ul. Piotrkowska 232 lok.25
roe
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 Maj 2016, 09:17

Wróć do Szkoły i uczelnie wyższe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron