Wykończona prze korporację

Wykończona prze korporację

Postprzez Banieczka » 27 Kwi 2015, 13:54

Co mam ze sobą zrobić, gdzie szukać pomocy w Łodzi?
Banieczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 26 Kwi 2015, 23:56





Re: Wykończona prze korporację

Postprzez rutkowska » 27 Kwi 2015, 23:35

Ja się nie dałam, więc czuję się w obowiązku Ci pomóc i nie pozwolić żadnej korporacji aby kogokolwiek wykończyła. Jestem pewna, że możesz być silniejsza, to korporacyjny kierat tak Cię ustawia, że czujesz się bezsilna. Jak nie dasz rady sama, to zgłoś się do dr Marcina Matycha. To lekarz i terapeuta w jednym. Mnie postawił na nogi to i Tobie pomoże. Znajdziesz go w Internecie tu:http://www.matychterapia.pl/
rutkowska
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 Wrz 2014, 12:57

Re: Wykończona prze korporację

Postprzez Darius » 10 Maj 2016, 12:15

korporacje to zlo, strasznie tam sie wykorzystuje ludzi.
Darius
 
Posty: 33
Rejestracja: 01 Paź 2015, 11:29

Re: Wykończona prze korporację

Postprzez reneta » 24 Sie 2016, 15:33

po pierwsze zmień pracę i wiej póki masz świadomość, że musisz. Po drugie terapia u psychologa może pomóc, jeśli czujesz, że korpo zniszczyło Ci życie
reneta
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 Lut 2016, 01:11

Re: Wykończona prze korporację

Postprzez magda86 » 26 Wrz 2016, 15:11

pracuje od kilku lat w korporacji i nie czuje się przez nią wykorzystywana. Firma oferuje mi dość dobry pakiet świadczeń socjalnych, pakiet usług lekarskich i co najważniejsze wysoką pensję. Poprzednio byłam zatrudniona u tzw prywaciarza u którego na umowie miałam pensje minimalną a resztę płacić pod stołem. Zawsze był problem z wypłatą tej reszty bo wiecznie twierdził że nie ma pieniędzy i nie było gdzie się poskarżyć bo nie miałam tego w umowie.
magda86
 
Posty: 13
Rejestracja: 21 Maj 2015, 19:37


Wróć do Społeczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron